Mediátorka

My Vás počúvame…

Tak ľahké – očista hrubého čreva za tri dni.

Sponzorovaný obsah

Harvey Kellogg, ktorý uznal dôležitosť predoperačného čistenia a revitalizácie čriev, tvrdí, že 90% civilizačných chorôb je spôsobených poruchou črevného systému.

„Z 22 000 operácií, ktoré som urobil sám, som nikdy nenašiel úplne normálne črevo a zo 100 000 čreiev, ktoré som testoval, bolo iba 6% normálnych.“

Harvey Kellogg, M.D.

Podvýživa, nevhodný spôsob života, environmentálne jedy a nadmerná konzumácia liekov môžu viesť k rozvoju chronických chorôb. Kvôli nášmu zlému životnému štýlu – nadmernému príjmu bielkovín a uhľohydrátov, strave bez vlákniny, užívaniu antibiotík, steroidov, stresovému životnému štýlu – musíme riešiť mnohé tráviace problémy. Problémy s trávením vedú k metabolickým poruchám a okysleniu tela. Výskum ukazuje, že naše telo už nie je schopné bojovať s toxickými chemikáliami, ktoré každý deň dýchame, s umelými potravinami, ktoré konzumujeme. Nahromadené toxíny vedú k zlému tráveniu a hromadeniu usadenín v tele, ako je napríklad hrubé črevo, ktoré sa potom stáva ohniskom pre parazity v nás.

V hrubom čreve sa nachádza 70% imunitného systémuOčista hrubého čreva je strategickým bodom ochrany pred toxickými látkami. Údržba je kľúčom k udržaniu nášho zdravia.

Prečo je hrubé črevo náchylné na to že sa v ňom tvoria usadeniny?

Hrubé črevo je ideálne domovom rôznych bakteriálnych črevných flór, vrátane pomocných bakterii, užitočných a zbytočných pre naše telo.

 

Črevná flóra je vyvážená, keď obsahuje 85% prospešných baktérií v našom tele. V dôsledku vyššie uvedeného zlého životného štýlu je črevná flóra rozrušená a niektoré zbytočné baktérie sa množia, čím sa vytlačia „dobré“ baktérie. Výsledkom narušenia rovnováhy je vytvorenie húb, ktoré sa nenachádzajú v zdravom čreve. Prítomnosť útočníkov spôsobuje tráviace problémy, bráni vstrebávaniu živín a spomaľuje vylučovanie odpadových produktov cez črevo. Za normálnych okolností migruje črevný obsah po dobu 7 až 16 hodín, z ktorých väčšinu by mali tvoriť nestrávené celulózové vlákna pochádzajúce z rastlín. Avšak kvôli nedostatku vlákniny sa táto doba predlžuje, proteíny v stolici začínajú hniť a vlákna a sacharidy začínajú kvasiť. Degradačné produkty, ktoré sa z nich uvoľňujú (indol, scatol, kresol, fenol, polyalkoholy a iné aromatické amíny), poškodzujú nielen črevnú sliznicu, ale tiež absorbujú pečeň, ale poškodzujú aj iné orgány, tkanivá a bunkový metabolizmus a imunitný systém.

 

To vedie k ďalšiemu zníženiu aktivity imunitného systému, narušeniu kyseliny listovej, biotínu, domácnosti vitamínu B v nožoch a zintenzívneniu fermentácie a rozkladu, čím sa ďalej zvyšuje produkcia a absorpcia toxických látok. Dôsledky tohto otravy môžu byť opakujúce sa infekcie, zápal, rôzne kožné stavy, hypertenzia, migréna, alergie, ochorenie pečene, chronická únava, strata koncentrácie, depresia a úzkosť.

Priemerný človek môže v tele akumulovať 3 – 18 kg (!) Fekálnych usadenín.

 

Ako vieme, že je čas zbaviť sa fekálnych usadenín, toxínov, parazitov a iných odpadových produktov v našich telách?

 

Je čas na detoxikáciu, ak sa u vás vyskytne jeden alebo viac z nasledujúcich príznakov: – chronická únava, pretrvávajúce alebo časté bolesti hlavy, podráždenosť, potravinové alergie, kožné problémy, nadmerná váha, pavúk, tráviace problémy, nadúvanie, kŕče vetra, zápcha, zlý dych, plak, hemoroidy, stály hlad, paraziti v stolici, kandidóza.

 

Komu ju odporúčame?

Potraviny, z ktorých sa už niekoľko rokov konzumujú tieto potraviny: – živočíšne bielkoviny (vrátane mliečnych výrobkov), káva, čaj, cukor, rafinovaná biela múka, anorganická soľ (jedlá soľ), väčšinou varené, vyprážané potraviny, hydrogenované tuky, mikrovlnná rúra potravy.

Ľudia, ktorí pravidelne konzumujú: drogy, alkohol, sú vystavení toxickým chemikáliám, ťažkým kovom a zdraviu škodliví.

 

Neodporúča sa pre: – Tehotné a dojčiace matky so zlyhaním obličiek, dysfunkciou pečene, diabetes mellitus, zápalom tenkého čreva alebo hrubého čreva do 16 rokov.

 

Aké sú spôsoby detoxikácie hrubého čreva?
Sú známe dva bežné spôsoby čistenia hrubého čreva. Jednou z nich je hydroterapia očista hrubého čreva, kde sa celé hrubé črevo prepláchne veľkým množstvom vody pri vhodnej teplote. Baktérie, ktoré sú užitočné a potrebné, sa počas hydroterapie vymývajú z čreva. Nahradenie týchto baktérií nie je týmto spôsobom vždy monitorované.

 

Ďalšou možnosťou je vyčistenie hrubého čreva rôznymi prípravkami vlákien do 3 až 4 týždňov. Nevýhodou tejto metódy je to, že ak sa veľa ľudí vráti k svojim starým stravovacím návykom a škodlivým vášňam do 3 až 4 týždňov, znova vstúpia toxíny do svojho tela.

 

Aké je riešenie? – Tak ľahké – úplné čistenie za tri dni.
Takže Clean Inside od NaturalSwiss bol úspešný v mnohých krajinách po celom svete od Ďalekého východu po Spojené štáty už viac ako 10 rokov. Výrobok je vyrobený z vysoko kvalitných surovín. Výrobný proces je starostlivo kontrolovaný. Produkt získal niekoľko medzinárodných ocenení, ktoré zaručujú jeho spoľahlivosť, profesionalitu vývojového tímu v pozadí a vysokú kvalitu jeho výroby. Niekoľko odborných fór to považuje za najlepší detoxikačný postup.

Produktová rada Clean Inside je na svetovom trhu jedinečná.

 

Čo robí Clean Inside tak jedinečným?
Rýchly a efektívny

Takže Clean Inside je jediný produkt založený na podobnom princípe, ktorý dokáže vyčistiť hrubé črevo od usadenín stolice, parazitov a iných látok poškodzujúcich zdravie už za 3 dni.

 

Všetky ostatné výrobky vyžadujú najmenej jeden mesiac vytvrdnutia.

 

Jedinečnosťou trojdňového programu je to, že sa môžu konzumovať iba potraviny, nápoje a dužina, ktoré sa nachádzajú v škatuľke, čím sa eliminuje 100% príjem iných potravín, čím sa predchádza kontaminácii tela.

 

Rastlinný prípravok pôsobí iba v troch krokoch.

 

Detoxikuje a vyživuje imunitný stav

Prírodné zložky (olej z palmových olejov, omega-3, pšeničná tráva, enzýmy) poskytujú čistenie, výživu a hojenie čreva.

 

Počas trojdňového programu nie sú potrebné žiadne ďalšie vitamíny ani výživové doplnky, pretože výrobok obsahuje všetko potrebné pre organizmus. Počas liečby je prísne zakázané fajčiť a konzumovať alkohol.

 

Ako začať detoxikáciu?
Psychologická príprava

Prvým a jedným z najdôležitejších krokov je psychologická príprava na detoxikáciu, keď sme pripravení napraviť svoje zdravie opustením programu Clean Inside Detox. Program nielenže čistí telo toxínov, ale tiež odstraňuje prebytočný odpad, vďaka čomu sa cítime zdravší, mladší a energickejší. Je veľmi dôležité, aby ste dodržiavali pravidlá, aby ste dosiahli správny výsledok.

 

Príprava nášho tela na detoxikáciu

Pred spustením programu je dôležité znížiť príjem potravy. To je potrebné, aby si telo zvyklo na zmenený metabolizmus. Organizácii by sa mal poskytnúť čas na prispôsobenie sa zmenám a prijatie menšieho príjmu potravy. Ak budete postupovať podľa jednoduchých pokynov, zmena nezaťaží organizáciu. Odporúča sa najmä pre ľudí s hypertenziou a aterosklerózou. Je tiež dôležité vyhnúť sa okysleniu potravín, pretože okyslenie potravín spotrebovaných v dňoch pred programom môže spôsobiť nepríjemné príznaky v druhý alebo tretí deň programu, ak je krv príliš kyslá.

 

Pre tých, ktorí konzumujú hlavne ľahké jedlá, sa na prípravu potrebujú tri dni, ľudia s nadváhou a nadváhou a ľudia s nadváhou.

 

 

Odporúča sa aj dlhší postup prípravy, pretože počas tejto doby sa môžu vyskytnúť problémy, ktoré môžu vyžadovať pozornosť pri detoxikácii alebo latentné choroby; proces prípravy znižuje riziko negatívnych reakcií, a tým zefektívňuje detoxikáciu.

 

Na to, aby bol úspech úspešný, je potrebné počas prípravnej fázy pamätať na dve veci:

Pravidlo 1

Fajčenie, alkohol, káva, čaj, čili, mrazené potraviny s nízkym obsahom živín by sa mali úplne prerušiť.

Pravidlo 2

Jeme menej mäsa a väčšina našich jedál by mala byť ľahká. Znížte príjem tukov, solí, cukru, korenia.

Priprava pred Detoxikáciou

Deň 1: Konzumácia malého mäsa alebo zeleniny.

Deň 2: Len zelenina, ovocie a ovsená kaša.

Deň 3: iba zelenina, ovocie (jablká, melóny), zeleninová polievka a ovsená kaša.

 

Detoxikácia CleanInside (30 dni)
Pred začatím programu sa poraďte s odborníkom na výživu, ktorý vám povie, koľko dní vám odporúčať detoxikáciu.

Jeho hlavná funkcia: pomáha čistiť, detoxikovať organizmus, zlepšuje metabolizmus a tvorbu hormónov.

Obsahuje: Pšenica: Poskytuje telu vyváženú živinu, zlepšuje bunkové funkcie, pomáha kontrolovať škodlivé bunky a chemikálie znižovaním rizika infekčných chorôb.

Enzýmy: Prispievajú k správnemu fungovaniu trávenia, zlepšujú prísun živín a regenerujú bunky.

Jeho hlavná funkcia: má regeneračnú úlohu, zlepšuje fungovanie imunitného systému, poskytuje telu dostatok živín a prispieva k ideálnemu tvaru tela, o ktorom snívame. Vďaka obsahu nukleových kyselín podporuje narodenie zdravých mladých buniek a zmierňuje nepríjemné príznaky spôsobené stratou energie pri detoxikácii.

Aké reakcie môžeme počas programu očakávať?
Niektorí ľudia zažívajú hlad na druhý a tretí deň. Najmä pre tých, ktorí nie sú dobre pripravení. Odporúčame, aby ste vždy, keď je to možné, nejedli iné potraviny ako Clean Inside a kládli veľký dôraz na detoxikáciu.

 

Naše myšlienky sú jasnejšie, pokojnejšie. Zrak, sluch, chuť a dotyk sa stávajú sofistikovanejšími.

 

V niektorých prípadoch sa môžu vyskytnúť tieto vedľajšie účinky, ale sú len prechodné: – jazyk plaku, zlý dych, bolesť hlavy, únava, bolesť žalúdka, dlhé a páchnuce črevné pohyby, bolesť žalúdka, vaginálny výtok, skorá menštruácia, suché pery, svrbenie kože, nevoľnosť, vracanie, prechladnutie. , pocit tepla, tmavý moč.

 

Je potrebné poznamenať, že tieto vedľajšie účinky sú spojené s procesom detoxikácie a sú iba dočasné. Na konci detoxikácie sa budeme cítiť zdravšie a silnejšie.

 

Čo robiť a čo robiť počas detoxikácie?
• Pite veľa vody (5-6 litrov denne).

• Ak máte hlad, konzumujte džúsy s nízkym alebo vysokým obsahom vlákniny, pretože to pomôže detoxikačnému procesu.

• Buďte vytrvalí.

• Odpočívajte viac a choďte spať čo najskôr.

• Nalaďte program.

• Vyvarujte sa sexuálneho života a sebauspokojenia.

• Vyvarujte sa namáhavým fyzickým a duševným činnostiam, pretože detoxikácia bude vyžadovať energiu.

• Pozerajte televízor na dlhý čas, na moderné čítanie novín, počítačové hry.

• Neužívajte lieky, pokiaľ to nie je absolútne nevyhnutné.

• Užívajte lieky predpísané lekárom, najmä na vysoký krvný tlak a cukrovku.

• Ak máte akékoľvek pochybnosti alebo otázky, skúste sa počas programu detoxizácie spojiť s odborníkom na výživu.

• Urobte trochu ľahkého cvičenia, ako je joga, ale vyhnite sa vyčerpávajúcemu a energickému cvičeniu.

• Nezaťažujte sa kvôli optimálnemu účinku.

Po detoxikácii

Ľahké jedlá sa odporúčajú najmenej 5 dní po detoxikácii.

 

Hlavný dovod opakovania
• Konzumácia tekutých potravín, ľahkých jedál.

• Normálne množstvá, umelé jedlá, veľa zeleniny, ovocia, prípadne rýb (vyvarujte sa iných druhov mäsa), celozrnné cereálne potraviny.

Krok 1

• Tekuté potraviny, ako sú kaše, zeleninové polievky.

Krok 2

• Jedzte ľahké jedlá, ako napríklad vyprážanú zeleninu, s vyprážanými vaječnými paradajkami.

• Potraviny by nemali byť príliš mastné, slané alebo korenené.

• Konzumujte ovocie (červené jablko, melón).

Musíme sa držať ďalej od nadmerného stravovania a nadmerného sexuálneho života, aby sme mali dostatok energie na detoxikáciu.

 

Počas detox fázy sú tiež potrebné veľké množstvá tekutiny na udržanie úrovne energie.

 

Trojdňový program sa oplatí opakovať o pol roka, ale určite o rok. Odporúčame program dokončiť raz ročne.

 

Ak máte vo svojom tele veľké množstvo usadenín, možno budete chcieť pokračovať v 3-dňovom programe 6 alebo 9 dní. Pacienti s nadváhou môžu trvať až 15 dní detoxikácie, pretože v tomto prípade je možné dosiahnuť výraznú stratu hmotnosti pri nepretržitej a primeranej výžive tela, ale pred začatím detoxikácie sa poraďte s odborníkom na výživu.

 

Tí, ktorí pravidelne užívajú lieky, by sa mali poradiť so svojím lekárom, pretože po detoxikácii je absorpcia lieku efektívnejšia, môže byť potrebné znížiť ich dennú dávku.

 

Ak je črevný trakt čistý, prirodzená obrana nášho tela funguje normálne, zlepšuje náš vzhľad, prinúti nás sa duchovne cítiť lepšie, schudnúť alebo dosiahnuť ideálnu veľkosť. Zlepšuje sa kvalita života a zmierňujú sa aj problémy so starnutím. Alergické príznaky sa môžu tiež znížiť. Podľa programu Clean Inside sa odporúča konzumovať alkalizujúce greeny. Odporúčame Green Mix 9, ktorý obsahuje zmes 9 zelených rastlín.

Fero  JakubčekPre ďalšie prehliadanie webovej stránky musíte schváliť používanie súborov cookies. Ďalšie informácie

Táto stránka používa súbory cookies pre lepší užívateľský zážitok. Ak súhlasíte s používaním súborov cookies, kliknete na tlačidlo „Súhlasím“, alebo pokračujte v prehliadaní webovej stránky.

Zatvoriť